Palvelut

Kujundamine

Kõik reklaamid vajavad kujunduslikku lahendust – ideid ning seejärel ka teostust. Meie ettevõttes on olemas need inimesed, kes suudavad Teie pakutud ideid – logosid, eriefekte, disaini täislahendusi, illustratsioone − reaalsusesse ehk ekraanile tuua. Disainis ja kujunduses lähtume nii kliendi antud juhistest ja soovidest kui ka enda loovusest. Mõnikord kulub hea disaini saamiseks päevi, kuid kliendiga tihedas koostöös jõuame siiski soovitud tulemuseni. Kasutame professionaalseid programme ning meie meeskonnas töötavad oma ala asjatundjad.

Erinevad disainilahendused Teie soovide kohaselt. Lihtsamad kujundustööd teeme konkreetsele tellimusele tasuta. Küsimusi ja päringuid ootame e-mailile: info@printed.ee.

 • logode disain (koos sümboolikaga)
 • kodulehtede disain
 • trükiste disain (visiitkaardid, plakatid, kleebised jne)
 • bännerite disain (nii online- kui outdoor-bännerid)
 • esemetele trükitava reklaami disain ja tootmisfailid (autod, vaateaknad − eelvaated, visuaalsus)
 • fototöötlus (vastavalt Teie soovile korrigeerimine − täiendamine, lõikamine, üle joonistamine)
 • piltide/kujunduste vektoriseerimine;
 • nõustamine ettevõtte reklaamlahenduste kujunduslikult küljelt (soodsamad tootmiskanalid trükitehnoloogiate näol, sobivad värvid, mustrid jne).

Digiprint

Digiprint annab võimaluse teha keerulisi pilte väiksemates kogustes pakkudes mõistlikku hinnataset ja tasemel kvaliteeti. Meie ettevõttes on 2 digiprinterit – laiformaat erinevate kleebiste, bännerite, lippude, kangaste, pressikilede jms printimiseks ning Xerox´i SRA3 erinevate voldikute, visiitkaartide, kutsete, menüüde, lendlehtede jms printimiseks. Lisaks prindile teostame ka järeltöötlust- köitmine, klammerdamine, lõikamine, stantsimine jne. Digiprinterite tootlikkus on kõrge ning seetõttu saame pakkuda ka lühikesi tarneaegu. Hindade põhilisteks kujundajateks digiprindi valdkonnas on värvi kulu (sõltuvalt pildist) ning alusmaterjali väärtus.

Küsimusi ja päringuid ootame e-mailile: info@printed.ee

Digiprindi võimalused:

 • Reklaamkleebised (nii suured PVC-kleebised autodele, bussidele jne kui väikekleebised purkidele, kastidele, toodetele jne.);
 • PVC-reklaambännerid üritustele;
 • Lipud – firma lipud, lipukangast tooted;
 • Plakatid (koju seinale raami sisse, ürituste plakatid jne.);
 • Erimaterjalid – libedad siledad materjalid, milledest saab teha erinevaid tooteid (vihmakeebid, padjad jm.);
 • Pabertooted – kutsed, visiitkaardid, menüüd, voldikud, lendlehed, ajakirjad, kaelakaardid jne.

Kleebisreklaamid

Kuna meil on kleebisreklaamide tootmiseks, kujundamiseks ja paigaldamiseks olemas vajalikud seadmed ning oskuslikud töötajad, on ka sellest saanud meie ettevõtte tegevusvaldkond. Vajadusel tuleme ise Teie juurde uksi, aknaid, põrandaid, treppe, seinu, kappe jmt üle vaatama-mõõtma, anname Teile nõu kleebiste kujunduse, tehnoloogia ja värvivaliku osas. Kleebisreklaami tehnoloogia on lihtne − kilelõikuri või printeriga valmistatakse kleebised ette (lisana saab kasutada kaitselaminaati) ning seejärel jääb üle need vaid korrektselt, mullideta, puhtalt ja sirgelt õigesse kohta kleepida.

Küsimusi ja päringuid ootame e-mailile: info@printed.ee

Siiditrükk

Siiditrükk annab võimaluse trükkida väga erinevatele siledatele (ka sile-reljeefsetele, kuid mitte silindrilistele) pindadele. Meie ettevõttel on siiditrüki alal vägagi arvestatav kogemus − saame trükkida nii tekstiilile (T-särgid, polod, kotid, pusad, joped, detailid, vihmavarjud, erimaterjalist tekstiilid ja tekstiiltooted, nahktooted, kaelapaelad jne), pabertoodetele (paber, papp, kartong, kleebised, suureformaadilised PVC-kleebised, visiitkaardid, kutsed, paberkotid jne) kui muudele pindadele (eritööd − plastik, autonumbrialused, välgumihklid, kilekaaned, mapid, puitklotsid, kiirköitjad jne ). Siiditrüki võimalused on väga laiad ja sõltuvad väga erinevatest faktoritest − trükkija kogemused, trükivajalikud seadmed ning kasutuses olevad trükiained ja -tarvikud.
Kui Teil on mõni toode või soov, mille puhul võiks vaja minna siiditrükki, siis küsige otse meilt. Eriti oleme huvitatud trükisüsteemide väljatöötamisest ja koostöödest, kus klient jääb pidevaks tellijaks − selle nimel oleme nõus vaeva nägema ning suuri ja keerulisi süsteeme üles ehitama. Küsimusi ja päringuid ootame e-mailile: info@printed.ee

Tekstiilitrükk

Meie ettevõtte pakutav tekstiiltrüki valdkond jaguneb kolmeks: siiditrükk, siirdetrükk ning kuumpresstrükk. Kõik need on vägagi arvestatavad, täiesti erinevate kasutusalade ja plussidega. Konkreetne tehniline lahendus sünnib koostöös kliendiga, sõltuvalt konkreetsest tööst.
Siiditrükk tekstiilile (siiditrüki sisulise info annab meie kodulehel link SIIDITRÜKK) Ettevõttes on kaasaegne sisseseade, mis annab võimaluse pakkuda tekstiilitrükki läbi erinevate tehnoloogiate. Trükkimine ka isekuivavate värvidega, nailonjopedele, polüestersärkidele, kileriietele jne. Kasutame ka PRÖLLO vesibaasilisi tekstiiltrükivärve lasteriiete, voodilinade jne trükkimiseks. Meie töötajatel on 15-aastane tekstiilitrüki kogemus, mis kindlustab korrektse õigeaegse tulemuse. Pidevas töös on meil ka 2 trükiliini Svecia koos õhkkuiv-jahutussüsteemiga, millel enamjaolt trükitakse paberit, plasti, pappi jms, kuid nendega on tehtud ka tekstiilitöid.
Kuumpresstrükk Kilelõikuril-printeril töödeldud kile kinnitatakse kuumpressi abil soovitud tootele. Kuumpresstrükki kasutatakse eelkõige varieeruvate trükkide puhul (lihtne teha üksiktellimusi jms). Kuumpressiga ei saa teha väga peenikesi mustreid, kirju − töö muutub ületamatult keeruliseks ja kalliks. Meie ettevõte trükib kuumpresstrükis põhiliselt T-särke, spordiriided jms. Saame kuumpresstrükki kasutada ka erikiledega − helkurkile, fooliumkile, flokk-kile jne.
Siirdetrükk tähendab pildi kandmist spetsiaalsele paberile (printeri või siiditrüki abil), millele lõppkinnituse annab kuumpress – tulemusena tekib pilt tootele ja trükk muutub pesukindlaks. Meie ettevõte kasutab siirdetrükki erinevate tekstiilide trükkimisel (spordiriided, logod, sallid, saunalinad jne).
Kindlalt sobivat tehnoloogiat igale tootele ei olegi − peab lähemalt uurima toodet, materjale, vastupidavusnõudeid ning hindama ka kliendi ajalisi ja rahalisi võimalusi. Alles seejärel saab valida sobiva trükitehnoloogia. Trükitehnoloogia valikul ja uurimisel pöörduge meie poole − meie spetsialistid hindavad tööd ning annavad Teile professionaalset nõu. Küsimusi ja päringuid ootame e-mailile: info@printed.ee

Pakendamine

Trükk, kujundused ning eeltöö võivad olla väga kenasti tehtud, kuid lõppviimistluse ja pilkupüüdva väljavaate annab tootele ikkagi pakend. Oleme üheks oma ettevõtte tegevusalaks võtnud ka toodete pakendamise, samuti pakkudes sinna juurde ka pakendi valmistamist. Võimalused on väga laiad- paber- (kastid, karbid, kotid jne) ja kilepakendid. Samuti saate meilt tellida nii erilahendusega pakendeid kui ka pakendamist kui eraldi teenust. Teostame pakendi tootmise alates kujundusest, projekteerimisest kuni komplekteerimiseni välja. Küsimusi ja päringuid ootame e-mailile: info@printed.ee

Comments are closed.